Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Toszek – szybka i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Toszek wskazują faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki wręczając należności w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Toszek jest mniej opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Toszek mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego lokatora, zadłużenie czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może zająć najdłużej 7 dni, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki lub poprzez przelew od razu w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zakwalifikować okres poszukiwania kupca, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to również duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Toszek.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, aby otrzymać wycenę mieszkania Toszek na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaży domu
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel albo najemca nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów i innych umów.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone na skutek pożaru albo wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem przyznanym na drodze spadku czy też po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Toszek ustalana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia programów do określania wyceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkania nie w każdym razie jest rzetelna gdyż przeliczniki do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W efekcie wycena mieszkania może być dużo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. U nas dostajesz dopasowaną wycenę domu Toszek, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Toszek sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem z fotografiami, który następnie prześlemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Toszek, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale specjalisty i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednak taka wycena domu generuje niemały koszt, a nie masz żadnej pewności, iż znajdziesz kupca, który będzie skłonny zaakceptować taką kwotę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Toszek – przeglądnięcie ofert?

Szybką metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz niechcący ustalić za małą kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie bardzo ograniczone bądź nawet zerowe. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Toszek i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Toszek stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Toszek musi zawierać jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz żadnych kosztów z racji sporządzonych wycen. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Toszek możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button