Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Dąbie – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Dąbie wskazują faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Dąbie jest za mało zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Dąbie mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaliczyć np. kłopoty z najemcą, zadłużenie bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami załatwianie formalności może zająć nie dłużej jak tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz do ręki bądź na konto już w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i doprowadzają do tego, że właściciele akceptują ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać kwotę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba zaliczyć czas wyczekiwania na kupca, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to także spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Dąbie.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę domu Dąbie w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Możemy zapewnić, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży domu
 • osiągnąć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (albo nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; wcześniejszy posiadacz lub najemca nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone w wyniku pożaru czy też powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym na skutek dziedziczenia czy też po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku gotówki i na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Dąbie ustalana jest na bazie dziesiątki niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Planujesz skorzystać z pomocy aplikacji do określania ceny mieszkania? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena domów nie w każdym przypadku jest miarodajna z uwagi na to, że aplikacje do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena mieszkania może być za wysoka przez co trudno będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na adekwatną wycenę mieszkania Dąbie, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Dąbie prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który później wyślemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Dąbie, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale specjalisty i część osób decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domów jest związana z dużym kosztem, a nie masz wcale gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zaakceptować taką cenę. W naszym skupie dostajesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Dąbie – analiza ogłoszeń?

Inną metodą na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety lub internet. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą istotnie przełożyć się na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która zaś poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Dąbie i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Dąbie jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Dąbie ma jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy też każdą oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Dąbie możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jaką cenę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button