Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sulejówek – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Sulejówek wskazują faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe odkupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Sulejówek jest mniej intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Sulejówek uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować np. problemy z najemcą, długi albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może potrwać tylko tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką bądź poprzez przelew od razu w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi w chwili nabycia. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele akceptują ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać zapłatę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz zakwalifikować okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to także duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Sulejówek.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Sulejówek na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • mieć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź chęć odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje lokal (albo nie mieszka), użytkuje bez żadnego zezwolenia; były właściciel lub lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek pożaru albo wody, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem nabytym w ramach odziedziczenia czy też po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Sulejówek kalkulowana jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia narzędzi do określania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena mieszkań nie za każdym razem jest miarodajna z racji tego, że kalkulatory do wyceny domu nie uznają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na precyzyjną wycenę nieruchomości Sulejówek, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę mieszkań Sulejówek sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz z fotografiami, który następnie udostępnimy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Sulejówek, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez biegłego i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domu wiąże się z wysokim kosztem, a nie daje żadnej pewności, iż napotkasz kupca, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną sumę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Sulejówek – przegląd ofert?

Innym sposobem na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która z kolei zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci znaleźć nabywcę. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Sulejówek i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Sulejówek jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkania Sulejówek musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną propozycję czy wszystkie 10 oddalić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia jakichkolwiek opłat z racji przygotowania wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Sulejówek masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale mając dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button