Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wasilków – ekspresowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Wasilków zawierają faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Wasilków jest za mało opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Wasilków zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć np. kłopotliwego najemcę, zadłużenie bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może zająć jedynie tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz do ręki albo na konto od razu w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi w momencie nawiązywania transakcji. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i powodują, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać kwotę dla pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas oczekiwania na nabywcę, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Wasilków.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę domu Wasilków w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – dlaczego warto?

Możemy obiecać, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • zyskać satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje lokal (bądź nie mieszka), użytkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; były posiadacz lub najemca nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych umów.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia czy też wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem nabytym w drodze dziedziczenia albo po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu funduszy a także na ochronie przed zbędnymi wydatkami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Wasilków określana jest po przeanalizowaniu dziesiątki różnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Poszukujesz narzędzi do określania wartości mieszkania? Musisz być świadomym, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest właściwa z uwagi na to, iż aplikacje do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena domu może być za duża przez co trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, aby ją zaakceptować. W naszej firmie otrzymujesz dopasowaną wycenę domu Wasilków, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Wasilków ustalamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który później prześlemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Wasilków, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz anons, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem specjalisty i wiele właścicieli z tego korzysta. Musisz jednak mieć świadomość, że taka wycena domów jest związana ze znacznym kosztem, a nie masz wcale pewności, że znajdziesz kupca, który będzie gotowy zapłacić obliczoną sumę. W naszej firmie masz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Wasilków – przejrzenie ogłoszeń?

Najłatwiejszym sposobem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety i internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która z kolei spowoduje, że niełatwo będzie Ci zainteresować nabywcę. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Wasilków a jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Wasilków jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Wasilków musi posiadać gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować jakąś propozycję czy każdą oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z racji sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Wasilków masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button