Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Grodków – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Grodków zawierają faktyczną wartość rynkową, za którą jednostki skupujące są gotowe kupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Grodków jest niewystarczająco korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Grodków uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć na przykład problemowego lokatora, długi albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może zająć najdłużej tydzień, a należności otrzymasz do ręki bądź poprzez przelew już w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający faktycznie ponosi w momencie realizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i doprowadzają do tego, że sprzedający przystają na kwoty niższe nawet o kilka lub kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć należność dla pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić czas poszukiwania zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację transakcji zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Grodków.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Grodków na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – podejmij współpracę

Możemy obiecać, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie wśród kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz albo najemca nie chcą opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone na skutek pożaru czy też wody, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, budynki do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z udziałem nabytym w wyniku spadku bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy a także na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Grodków wyliczona jest na bazie dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Zamierzasz skorzystać z pomocy programów do ustalania ceny nieruchomości? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkań nie zawsze jest właściwa z racji tego, iż aplikacje do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena mieszkań może być zbyt wysoka przez co trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, aby ją przyjąć. U nas otrzymujesz spersonalizowaną wycenę domu Grodków, która od razu będzie stanowić ofertę zakupienia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Grodków przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy opis razem z fotografiami, który później przekażemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Grodków, a Ty otrzymujesz pewność, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz jaką podać cenę za swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem eksperta i wiele sprzedających z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domów pociąga za sobą niemały koszt, a nie masz żadnej pewności, że spotkasz kupującego, który będzie skłonny zapłacić taką cenę. W naszej firmie dostajesz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Grodków – analiza ogłoszeń?

Popularnym sposobem na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć kwotę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która z kolei sprawi, że niełatwo będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Grodków i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Grodków jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena nieruchomości Grodków zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z wybranej propozycji czy każdą oddalić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych wycen. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Grodków masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button