Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ujazd – szybka i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Ujazd zawierają faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Ujazd jest mniej intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Ujazd zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, zadłużenie bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas cały proces sprzedaży może potrwać jedynie 7 dni, a pieniądze otrzymasz gotówką bądź na konto od razu w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny pomniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży poprzez pośrednika musisz zakwalifikować czas poszukiwań nabywcy, który to czas często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Ujazd.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Ujazd na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie ze strony klientów
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje lokal (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel bądź najemca nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów i innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia albo wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem nabytym w wyniku spadku bądź po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku gotówki i na uniknięciu zbędnych wydatków – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Ujazd kalkulowana jest na podstawie dziesiątki konkurencyjnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz programów do ustalania ceny mieszkania? Trzeba wiedzieć, że taka wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest prawdziwa z uwagi na to, iż kalkulatory do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. W rezultacie wycena mieszkań może być zbyt duża i ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, żeby ją przyjąć. W naszej firmie masz dopasowaną wycenę domów Ujazd, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę mieszkań Ujazd przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Ujazd, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką podać cenę za swój dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i wiele oferujących decyduje się na to. Jednakże taka wycena domów generuje znaczny koszt, a nie masz żadnej pewności, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną kwotę. U nas dostajesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Ujazd – porównanie ofert?

Szybką metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacząco wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która z kolei sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie znikome bądź nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Ujazd a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Ujazd zobowiązuje do zaakceptowania jednej propozycji?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena domu Ujazd musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się zaakceptować którąś ofertę czy też wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Ujazd masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jaką kwotę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button