Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lubań – ekspresowa i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie oszacowana w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lubań określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Lubań jest niewystarczająco atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Lubań mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego najemcę, długi lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cały proces sprzedaży może trwać najdłużej siedem dni, a umówioną kwotę otrzymujesz gotówką bądź poprzez przelew już w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel realnie ponosi podczas nabycia. Różnice te biorą się z negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny obniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania należy zaliczyć czas poszukiwań nabywcy, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje dotyczące dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Lubań.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz należności do ręki albo poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Lubań w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje lokal (lub nie mieszka), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni właściciel lub najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone w wyniku działania ognia bądź powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem otrzymanym w ramach odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku funduszy i na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Lubań określana jest po analizie 10 różnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Planujesz skorzystać z pomocy przeliczników do określania wyceny nieruchomości? Trzeba być świadomym, że taka wycena mieszkań nie w każdym przypadku jest prawdziwa z racji tego, że przeliczniki do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkania może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. U nas dostajesz precyzyjną wycenę domów Lubań, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Lubań sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który później przekażemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Lubań, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale specjalisty i wiele osób decyduje się na to. Jednak taka wycena domu pociąga za sobą duży koszt, a nie masz żadnej pewności, że spotkasz klienta, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszej firmie masz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Lubań – przeglądnięcie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na określenie ceny swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma lub internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą istotnie wpłynąć na cenę mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić zbyt niską cenę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która z kolei sprawi, że trudno będzie Ci wyszukać nabywcę. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Lubań i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Lubań zobowiązuje do przyjęcia jednej z dziesięciu ofert?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena mieszkania Lubań musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś propozycji czy wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowanych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę domu Lubań możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button