Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Skoczów – ekspresowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Skoczów wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub opłat. Może być tak, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Skoczów jest mniej korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Skoczów zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, zadłużenie albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może zająć jedynie siedem dni, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki albo na konto od razu w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi w momencie nabycia. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione a które to powodują, że sprzedający zgadzają się na ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zakwalifikować okres poszukiwania nabywcy, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to też duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Skoczów.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, aby otrzymać wycenę nieruchomości Skoczów w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Możemy zagwarantować, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaży domu
 • odczuć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Przedłużający się okres sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie ze strony klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; uprzedni posiadacz czy też lokator nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone w wyniku pożaru lub powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym w ramach dziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Skoczów ustalana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy narzędzi do określania wartości mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie za każdym razem jest właściwa ponieważ kalkulatory do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być za duża i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, by ją przyjąć. U nas dostajesz spersonalizowaną wycenę domu Skoczów, która od razu będzie stanowić propozycję nabycia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domu Skoczów przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu dotrzemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który potem udostępnimy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Skoczów, a Ty otrzymujesz pewność, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale specjalisty i część sprzedających z tego korzysta. Jednakże taka wycena domów pociąga za sobą wysoki koszt, a nie masz żadnej gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie chętny zaakceptować taką sumę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Skoczów – przejrzenie ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety albo portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za małą kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą kwotę, która z kolei spowoduje, że niełatwo będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Skoczów a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Skoczów zobowiązuje do zaakceptowania którejś oferty?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Skoczów zawiera jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować dowolną wycenę czy też wszystkie 10 oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z racji przygotowania ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Skoczów możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu orientację jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button