Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Żyrardów – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Żyrardów określają rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też opłat. Może się zdarzyć, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Żyrardów jest niewystarczająco intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Żyrardów zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, długi albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami cała sprzedaż może zająć najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki albo na konto od razu w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel realnie ponosi przy nabycia. Różnice te są wynikiem rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć należność dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży poprzez pośrednika musisz wrzucić czas poszukiwania zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to też duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Żyrardów.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Żyrardów w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – współpraca

Możemy obiecać, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź chęć pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (lub nie mieszka), użytkuje nie mając żadnego pozwolenia; wcześniejszy właściciel bądź najemca nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy bez pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia albo powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem nabytym w wyniku odziedziczenia albo po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Żyrardów ustalana jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz przeliczników do ustalania wartości mieszkania? Należy być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkań nie zawsze jest prawdziwa gdyż narzędzia do wyceny mieszkań nie uznają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. W efekcie wycena domów może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie masz adekwatną wycenę domów Żyrardów, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Żyrardów przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który potem przekażemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Żyrardów, a Ty otrzymujesz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może być przygotowana przez specjalistę i część sprzedających decyduje się na to. Jednak taka wycena domów wiąże się z wysokim kosztem, a nie masz żadnej gwarancji, iż znajdziesz klienta, który będzie skłonny zgodzić się na taką cenę. W naszej firmie masz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Żyrardów – analiza ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą znacznie przełożyć się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony klientów będzie znikome lub nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Żyrardów a jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Żyrardów jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Żyrardów musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się przyjąć jakąś ofertę czy całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych opłat z racji sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę domu Żyrardów masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a potem przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button