Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pilzno – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Pilzno określają rzeczywistą cenę rynkową, za którą jednostki skupujące są skłonne kupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo opłat. Może być tak, że oglądając w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Pilzno jest mniej korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Pilzno zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego najemcę, zadłużenie czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas załatwianie formalności może zająć jedynie 7 dni, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki lub przelewem od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający rzeczywiście ponosi w chwili finalizowania transakcji. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste i sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zakwalifikować czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Pilzno.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Pilzno w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni posiadacz lub lokator nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone w wyniku działania ognia albo wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z prawem przyznanym na drodze odziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy oraz na uniknięciu zbędnych wydatków – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pilzno określana jest w oparciu o dziesięć konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Poszukujesz aplikacji do ustalania wyceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest rzetelna gdyż przeliczniki do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W rezultacie wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć klienta, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz precyzyjną wycenę mieszkań Pilzno, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę domu Pilzno przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który później prześlemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Pilzno, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może być przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele oferujących decyduje się z tego skorzystać. Wiedz jednak, że taka wycena domów pociąga za sobą duży koszt, a nie daje żadnej gwarancji, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszym skupie otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Pilzno – przegląd ogłoszeń?

Szybkim rozwiązaniem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacznie wpływać na cenę mieszkania. W efekcie możesz niechcący ustalić za niską wartość nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która zaś sprawi, że zainteresowanie kupców będzie niewielkie bądź nawet zerowe. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Pilzno a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Pilzno jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że darmowa wycena mieszkań Pilzno musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z racji przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Pilzno masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button