Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Stąporków – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie określona w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Stąporków wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też opłat. Może być tak, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Stąporków jest mniej intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Stąporków zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zakwalifikować np. problemy z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć tylko tydzień, a należności otrzymasz w formie gotówkowej lub na konto od razu w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący realnie ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste i sprawiają, że właściciele akceptują ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Stąporków.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najbardziej opłacalną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę nieruchomości Stąporków w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu domu
 • osiągnąć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie nieruchomością
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz bądź lokator nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem nabytym na skutek dziedziczenia albo po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Stąporków określana jest po analizie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Chcesz skorzystać z pomocy aplikacji do określania wyceny domu? Należy mieć świadomość, że tego typu wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest prawdziwa z racji tego, że narzędzia do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena nieruchomości może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, by ją przyjąć. U nas dostajesz dopasowaną wycenę nieruchomości Stąporków, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Stąporków przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który później przekażemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Stąporków, a Ty masz pewność, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez eksperta i wiele właścicieli decyduje się na to. Jednak taka wycena domów jest związana z niemałym kosztem, a nie daje ani odrobiny pewności, że znajdziesz kupca, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną cenę. U nas masz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Stąporków – porównanie ofert?

Szybką metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest analiza ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma lub internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą istotnie wpływać na wartość nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo ustalić za niską wartość mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą wartość, która z kolei sprawi, że zainteresowanie ze strony nabywców będzie znikome bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Stąporków a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Stąporków jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Stąporków posiada gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć którąś wycenę czy każdą oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu przygotowanych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Stąporków masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać kupujących samodzielnie, ale zyskując dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button