Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Stalowa Wola – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie określona w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Stalowa Wola zawierają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Stalowa Wola jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Stalowa Wola zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć na przykład problemy z najemcą, długi albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas cały proces sprzedaży może zająć jedynie siedem dni, a należności otrzymujesz do ręki albo przelewem już w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i powodują, że właściciele akceptują ceny zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć kwotę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z pomocą pośrednika należy wrzucić czas oczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to też spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Stalowa Wola.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do ręki lub poprzez szybki przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, żeby dostać wycenę mieszkania Stalowa Wola na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie dowiesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży domu
 • poczuć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Długi czas sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy właściciel bądź najemca nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone wskutek działania ognia albo powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem przyznanym na drodze spadku lub po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Stalowa Wola kalkulowana jest po przeanalizowaniu dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz przeliczników do ustalania wartości mieszkania? Należy być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkania nie zawsze jest właściwa bo aplikacje do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena domów może być za wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. W naszej firmie masz indywidualną wycenę domów Stalowa Wola, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Dane do wycen domów

Wycenę domów Stalowa Wola sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz z fotografiami, który później przekażemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Stalowa Wola, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale biegłego i część osób z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów wiąże się z dużym kosztem, a nie daje żadnej pewności, że spotkasz kupującego, który będzie chętny zapłacić wyliczoną cenę. W naszym skupie otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Stalowa Wola – przeanalizowanie ofert?

Szybką metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma i portale ogłoszeniowe. Musisz jednak wiedzieć, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą znacząco przełożyć się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt niską kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą kwotę, która znowósz zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować nabywcę. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Stalowa Wola i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Stalowa Wola zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Stalowa Wola posiada jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy wszystkie odrzucić – nie ponosisz żadnych kosztów z racji sporządzenia ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Stalowa Wola możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button