Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Brusy – ekspresowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Brusy określają faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Brusy jest mniej intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Brusy zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami cała sprzedaż może zająć tylko tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki albo poprzez przelew od razu w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te są efektem rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i sprawiają, że sprzedający akceptują ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić należność dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zaliczyć okres poszukiwań nabywcy, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego okresu to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Brusy.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Brusy w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć zadowolenie z dokonanej transakcji
 • rozwiązać trudności i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie ze strony nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub konieczność odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni posiadacz czy też najemca nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone w wyniku pożaru bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem orzeczonym na skutek odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Brusy określana jest po analizie 10 konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Szukasz kalkulatorów do określania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domów nie za każdym razem jest właściwa z uwagi na to, iż kalkulatory do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena mieszkania może być znacznie zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, aby ją przyjąć. U nas możesz liczyć na adekwatną wycenę domów Brusy, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Brusy ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który potem prześlemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Brusy, a Ty masz gwarancję, że propozycje cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i wiele osób z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów jest związana z niemałym kosztem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować taką cenę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Brusy – przegląd ogłoszeń?

Najprostszym wyjściem na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacząco przełożyć się na cenę mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie ze strony nabywców będzie małe albo nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Brusy i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Brusy stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z dziesięciu propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Brusy musi zawierać jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się przyjąć dowolną propozycję czy wszelkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych kosztów z racji przygotowanych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Brusy możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać kupców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button