Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Łasin – szybka i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Łasin określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Łasin jest niewystarczająco zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Łasin zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć np. kłopoty z lokatorem, nieuregulowane należności albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może trwać tylko tydzień, a należności otrzymujesz gotówką albo przelewem od razu w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi podczas finalizacji transakcji. Różnice te wynikają z negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć należność dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić okres poszukiwań nabywcy, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Łasin.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, żeby dostać wycenę domu Łasin na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu domu
 • odczuć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; wcześniejszy posiadacz bądź najemca nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone wskutek pożaru albo wody, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem przyznanym w wyniku odziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Łasin kalkulowana jest w oparciu o dziesięć różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Chcesz skorzystać ze wsparcia programów do ustalania wartości mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest właściwa ponieważ aplikacje do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena domu może być za duża przez co trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. W naszej firmie możesz liczyć na precyzyjną wycenę domów Łasin, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Łasin przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który dalej udostępnimy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Łasin, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale biegłego i wiele sprzedających decyduje się na to. Trzeba jednak mieć świadomość, że taka wycena domów generuje wysoki wydatek, a nie masz ani odrobiny pewności, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zaakceptować taką cenę. W naszym skupie dostajesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Łasin – przejrzenie ofert?

Innym rozwiązaniem na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką cenę, która znowósz poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Łasin i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Łasin jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domów Łasin musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy też wszystkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Łasin możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button