Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pniewy – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Pniewy określają faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące są gotowe kupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Pniewy jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Pniewy uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. problemowego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć tylko tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz do ręki albo przelewem od razu w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi w momencie nabycia. Różnice te biorą się z rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i doprowadzają do tego, że właściciele akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić należność dla firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz zakwalifikować okres poszukiwań kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to także spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Pniewy.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen różnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Pniewy na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaniu domu
 • mieć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (lub nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni właściciel albo najemca nie chcą opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte wskutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia bądź wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem przyznanym w drodze spadku albo po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki i na uniknięciu zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pniewy ustalana jest na podstawie dziesiątki niezależnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy kalkulatorów do określania ceny nieruchomości? Trzeba mieć świadomość, że tego rodzaju wycena domów nie zawsze jest rzetelna gdyż programy do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena domu może być za wysoka i niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, by ją przyjąć. W naszej firmie masz precyzyjną wycenę mieszkania Pniewy, która od razu będzie stanowić propozycję nabycia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domów Pniewy ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który następnie udostępnimy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Pniewy, a Ty zyskujesz pewność, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i część sprzedających z tego korzysta. Należy jednak wiedzieć, że taka wycena domów pociąga za sobą znaczny koszt, a nie daje wcale pewności, iż spotkasz klienta, który będzie gotowy zapłacić taką kwotę. U nas masz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Pniewy – przeanalizowanie ofert?

Najprostszą metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety albo serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą znacząco przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za małą cenę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie wśród klientów będzie znikome bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Pniewy i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Pniewy stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jakiejś propozycji?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Pniewy musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z którejś oferty czy każdą oddalić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Pniewy możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a później poszukiwać kupców na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button