Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Łeba – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie ustalona na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Łeba zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz bać się żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Łeba jest za mało opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Łeba zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemowego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cała sprzedaż może potrwać tylko siedem dni, a należności otrzymasz gotówką albo poprzez przelew już w dniu zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te są efektem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele akceptują kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas wyczekiwania na nabywcę, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację transakcji przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Łeba.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do ręki bądź poprzez szybki przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, aby dostać wycenę mieszkania Łeba na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • poczuć radość z dokonanej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz bądź lokator nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone na skutek pożaru bądź wody, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem przyznanym na skutek dziedziczenia lub po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Łeba wyliczona jest na podstawie dziesięciu niezależnych ofert firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wyceny nieruchomości? Trzeba być świadomym, że taka wycena mieszkania nie za każdym razem jest rzetelna bo kalkulatory do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena mieszkania może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na dopasowaną wycenę domu Łeba, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Informacje do wycen domów

Wycenę domów Łeba sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który później wyślemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Łeba, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale biegłego i część osób z tego korzysta. Trzeba jednak mieć świadomość, że tego typu wycena domów wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie daje wcale pewności, iż spotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić taką sumę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Łeba – przeglądnięcie ogłoszeń?

Szybkim wyjściem na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety lub internet. Musisz jednak wiedzieć, że nie napotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą znacząco wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą cenę, która zaś sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie bardzo ograniczone bądź nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Łeba i jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Łeba jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkania Łeba posiada gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Łeba masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button