Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pyskowice – szybka i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Pyskowice zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz wręczając należności w formie gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Może okazać się, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Pyskowice jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Pyskowice zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaszeregować np. problemowego lokatora, długi czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może trwać jedynie 7 dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej lub poprzez przelew od razu w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający realnie ponosi podczas finalizowania transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży z pomocą pośrednika musisz wrzucić okres poszukiwań kupca, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to też spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeżeli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Pyskowice.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostajesz należności do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Pyskowice w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaniu domu
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; były właściciel lub najemca nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone w wyniku pożaru lub powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem nabytym w ramach spadku czy też po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Pyskowice określana jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia przeliczników do ustalania ceny domu? Trzeba być świadomym, że tego typu wycena domu nie zawsze jest rzetelna ponieważ przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uznają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. W efekcie wycena nieruchomości może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz spersonalizowaną wycenę domu Pyskowice, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupu.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę domu Pyskowice przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który dalej udostępnimy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Pyskowice, a Ty otrzymujesz pewność, że oferty cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania na ile wycenić swój dom? Wycena domu może być przygotowana przez specjalistę i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów jest związana z dużym wydatkiem, a nie daje żadnej pewności, iż spotkasz klienta, który będzie gotowy zaakceptować taką cenę. W naszej firmie otrzymujesz podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Pyskowice – przegląd ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma lub internet. Należy jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie znikome albo nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Pyskowice i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Pyskowice jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba bać się, że darmowa wycena mieszkania Pyskowice musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z jakiejś oferty czy wszelkie odrzucić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia ofert. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Pyskowice masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button