Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Czechowice-Dziedzice – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Czechowice-Dziedzice określają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od ręki za pieniądze w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Może być tak, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Czechowice-Dziedzice jest niewystarczająco korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Czechowice-Dziedzice zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaszeregować np. problemowego lokatora, długi albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas cały proces sprzedaży może trwać najdłużej 7 dni, a należności otrzymasz do ręki lub poprzez przelew już w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący realnie ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te wynikają z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy wrzucić okres poszukiwań nabywcy, który to czas często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Czechowice-Dziedzice.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostajesz gotówkę do rąk bądź poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę domu Czechowice-Dziedzice w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaniu domu
 • zyskać radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem domem
 • Wydłużający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie wśród klientów
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje lokal (albo nie zamieszkuje), użytkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz bądź najemca nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek pożyczek bądź innych umów.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru lub powodzi, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z prawem otrzymanym w ramach odziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Czechowice-Dziedzice kalkulowana jest po analizie 10 różnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Szukasz przeliczników do określania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena domu nie w każdym przypadku jest miarodajna z uwagi na to, iż kalkulatory do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. W rezultacie wycena domu może być dużo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na dopasowaną wycenę mieszkań Czechowice-Dziedzice, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Dane do wycen domów

Wycenę domów Czechowice-Dziedzice prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który następnie udostępnimy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Czechowice-Dziedzice, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale specjalisty i część oferujących z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że taka wycena domów pociąga za sobą duży koszt, a nie daje ani odrobiny pewności, iż napotkasz kupującego, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną sumę. W naszym skupie dostajesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Czechowice-Dziedzice – przeanalizowanie ofert?

Najprostszym rozwiązaniem na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety lub internet. Należy jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na cenę mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą cenę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie bądź nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Czechowice-Dziedzice a jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Czechowice-Dziedzice jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkania Czechowice-Dziedzice posiada jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się zaakceptować którąś propozycję czy też wszelkie oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Czechowice-Dziedzice możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button