Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sztum – ekspresowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Sztum wskazują faktyczną cenę rynkową, za jaką firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz wręczając należności w postaci gotówki. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Sztum jest za mało intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Sztum zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zakwalifikować na przykład problemowego najemcę, zadłużenie czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć najdłużej tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej albo poprzez przelew już w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący faktycznie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te są rezultatem rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający wyrażają zgodę na kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić opłatę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z pomocą pośrednika należy zakwalifikować okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to również duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Sztum.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostajesz należności do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij formularz, żeby otrzymać wycenę domu Sztum na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz orientację na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długi czas sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; uprzedni posiadacz lub lokator nie zamierzają wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru bądź wody, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do zburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem przyznanym na skutek spadku lub po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Sztum wyliczona jest w oparciu o 10 niezależnych ofert firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Szukasz aplikacji do ustalania wartości mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena nieruchomości nie za każdym razem jest rzetelna gdyż przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena domów może być za wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, by ją zaakceptować. W naszej firmie dostajesz dedykowaną wycenę domu Sztum, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Dane do wycen domów

Wycenę domów Sztum przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który dalej udostępnimy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Sztum, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz jaką podać cenę za swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem eksperta i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednak taka wycena domu jest związana ze znacznym kosztem, a nie daje wcale gwarancji, że spotkasz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na wyliczoną cenę. W naszym skupie masz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Sztum – przegląd ofert?

Szybką metodą na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety lub serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą znacząco wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie lub nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Sztum i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Sztum zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 ofert?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Sztum zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować dowolną ofertę czy całe 10 oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych wydatków z tytułu sporządzonych wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Sztum możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button