Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Rajgród – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Rajgród wskazują rzeczywistą wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz za należności w formie gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Może się zdarzyć, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Rajgród jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Rajgród mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaszeregować np. kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas załatwianie formalności może trwać nie dłużej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej bądź na konto od razu w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący realnie ponosi w momencie realizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione a które to sprawiają, że właściciele akceptują ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać kwotę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania trzeba zaliczyć okres oczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Rajgród.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Rajgród na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz wiedzę ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • odczuć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Przeciągający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie wśród klientów
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; były posiadacz bądź najemca nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru albo powodzi, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem orzeczonym na skutek spadku bądź po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na uniknięciu zbędnych wydatków – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Rajgród kalkulowana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wartości nieruchomości? Trzeba być świadomym, że taka wycena domów nie za każdym razem jest miarodajna ponieważ narzędzia do wyceny domów nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkań może być za duża przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. U nas masz precyzyjną wycenę domów Rajgród, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Rajgród przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też odwiedzimy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który potem udostępnimy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Rajgród, a Ty masz pewność, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz anons, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domów może zostać przeprowadzona przez biegłego i część właścicieli z tego korzysta. Jednak taka wycena domu pociąga za sobą duży koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że napotkasz kupującego, który będzie gotowy zaakceptować taką cenę. W naszej firmie dostajesz obiektywną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Rajgród – przejrzenie ogłoszeń?

Szybkim rozwiązaniem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety lub internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która znowósz poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci wyszukać kupca. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Rajgród a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Rajgród jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena domów Rajgród posiada jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z którejś wyceny czy też całe dziesięć oddalić – nie ponosisz żadnych opłat z tytułu przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Rajgród możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button