Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Polkowice – szybka i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Polkowice określają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od ręki wręczając pieniądze w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Polkowice jest mniej korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Polkowice zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaliczyć np. problemy z lokatorem, długi bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cała sprzedaż może potrwać jedynie 7 dni, a umówioną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej bądź na konto od razu w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi w momencie realizacji transakcji. Rozbieżności te są rezultatem prowadzonych negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele zgadzają się na ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas poszukiwań kupca, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to także duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Polkowice.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Polkowice na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu domu
 • odczuć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Przeciągający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i potrzeba odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz albo lokator nie chcą opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek kredytów i innych umów.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru bądź powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem nabytym w wyniku spadku albo po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu gotówki a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Polkowice określana jest na podstawie dziesięciu różnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Planujesz skorzystać ze wsparcia przeliczników do ustalania ceny domu? Musisz wiedzieć, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest właściwa z uwagi na to, iż kalkulatory do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena domu może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, aby ją zaakceptować. U nas możesz liczyć na dopasowaną wycenę nieruchomości Polkowice, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupu.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domów Polkowice przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport razem z fotografiami, który dalej przekażemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Polkowice, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz anons, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele właścicieli decyduje się na to. Trzeba jednak wiedzieć, że tego typu wycena domu generuje niemały wydatek, a nie daje wcale gwarancji, że znajdziesz klienta, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną kwotę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Polkowice – analiza ofert?

Najprostszym sposobem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły gazety albo internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą w dużej mierze przekładać się na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz nieświadomie zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie wśród kupców będzie znikome bądź nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Polkowice a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Polkowice stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej oferty?

Absolutnie nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Polkowice musi mieć jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej wyceny czy całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych kosztów z racji sporządzonych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Polkowice masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button