Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Koło – natychmiastowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Koło wskazują faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne nabyć nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Koło jest za mało korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Koło zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego najemcę, zadłużenie czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może potrwać tylko tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz do ręki lub poprzez przelew od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i powodują, że właściciele akceptują kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z udziałem pośrednika należy zaliczyć czas poszukiwań zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Koło.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, żeby dostać wycenę mieszkania Koło na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • zyskać radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź potrzeba odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje lokal (lub nie mieszka), użytkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; były właściciel bądź lokator nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone w wyniku pożaru bądź wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym na drodze odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Koło określana jest na bazie dziesiątki różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Poszukujesz aplikacji do określania ceny mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkania nie za każdym razem jest miarodajna bo narzędzia do wyceny mieszkania nie uznają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. U nas możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę nieruchomości Koło, która jednocześnie będzie stanowić propozycję nabycia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę domów Koło przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem z fotografiami, który potem wyślemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Koło, a Ty zyskujesz gwarancję, że propozycje cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem eksperta i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Wiedz jednak, że taka wycena domów jest związana z dużym wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, że spotkasz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na taką kwotę. U nas masz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Koło – porównanie ogłoszeń?

Popularną metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety i serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć wartość mieszkania, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei sprawi, że zainteresowanie kupców będzie bardzo ograniczone lub nawet zerowe. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Koło i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Koło jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena nieruchomości Koło musi posiadać gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć dowolną ofertę czy też całe dziesięć oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Koło możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać kupujących samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button