Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wojnicz – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Wojnicz zawierają faktyczną wartość rynkową, za jaką firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując należności w postaci gotówkowej. Nie musisz obawiać się żadnych utajonych kosztów, prowizji czy też opłat. Może okazać się, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Wojnicz jest niewystarczająco zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Wojnicz mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, zadłużenie albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cała sprzedaż może trwać jedynie 7 dni, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki albo na konto już w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący rzeczywiście ponosi w chwili nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to powodują, że właściciele przystają na ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Wojnicz.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Uzupełnij formularz, aby otrzymać wycenę mieszkania Wojnicz w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – dlaczego warto?

Możemy zapewnić, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nieruchomością
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo potrzeba odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; wcześniejszy posiadacz lub lokator nie chcą wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone w wyniku pożaru lub wody, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, budynki do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem otrzymanym na drodze odziedziczenia albo po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu funduszy i na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Wojnicz kalkulowana jest na podstawie dziesięciu niezależnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Masz zamiar skorzystać z pomocy narzędzi do ustalania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów nie zawsze jest rzetelna z racji tego, iż programy do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. W naszej firmie masz adekwatną wycenę mieszkań Wojnicz, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Wojnicz sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który potem przekażemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Wojnicz, a Ty masz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może zostać przeprowadzona przez eksperta i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Trzeba jednak wiedzieć, że tego typu wycena domu wiąże się z wysokim kosztem, a nie daje żadnej pewności, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić taką cenę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Wojnicz – przejrzenie ofert?

Innym wyjściem na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma albo serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą istotnie przekładać się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt niską kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie wśród kupujących będzie małe bądź nawet zerowe. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Wojnicz a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Wojnicz zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu ofert?

Absolutnie nie! Nie musisz bać się, że bezpłatna wycena nieruchomości Wojnicz musi mieć jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej oferty czy wszelkie oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania żadnych opłat z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Wojnicz możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button