Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zbąszyń – szybka i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Zbąszyń wskazują faktyczną cenę rynkową, za którą jednostki skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od ręki przekazując sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie ma żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Zbąszyń jest niewystarczająco korzystna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Zbąszyń mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z lokatorem, długi czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej siedem dni, a należności otrzymasz do ręki bądź na konto od razu w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający realnie ponosi przy sprzedaży. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić opłatę dla firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika musisz zaliczyć okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Zbąszyń.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymasz należności do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Zbąszyń w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz wiedzę ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaży domu
 • zyskać radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie wśród kupców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; były posiadacz lub lokator nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone wskutek pożaru czy też powodzi, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem otrzymanym w ramach odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Zbąszyń kalkulowana jest po analizie dziesiątki różnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz aplikacji do ustalania wyceny mieszkania? Musisz być świadomym, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest właściwa bo przeliczniki do wyceny domów nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domu może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, aby ją przyjąć. U nas dostajesz precyzyjną wycenę mieszkania Zbąszyń, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkania Zbąszyń przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który następnie przekażemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Zbąszyń, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może być dokonana przez eksperta i część właścicieli z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domu generuje wysoki koszt, a nie masz wcale gwarancji, że znajdziesz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na taką sumę. W naszym skupie otrzymujesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Zbąszyń – analiza ogłoszeń?

Popularnym sposobem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety i portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą znacznie przełożyć się na wartość mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić za niską kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą kwotę, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie znacznie ograniczone lub nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Zbąszyń a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Zbąszyń stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Zbąszyń zawiera gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy całe dziesięć odrzucić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowanych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Zbąszyń możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jaką kwotę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button