Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Piwniczna-Zdrój – ekspresowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Piwniczna-Zdrój wskazują faktyczną wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Piwniczna-Zdrój jest za mało opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Piwniczna-Zdrój mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład problemowego najemcę, zadłużenie lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cała sprzedaż może zająć tylko siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką albo poprzez przelew już w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w momencie nawiązywania transakcji. Rozbieżności te są efektem negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty niższe nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić okres poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} oferowanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Piwniczna-Zdrój.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, aby otrzymać wycenę nieruchomości Piwniczna-Zdrój na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Przeciągający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie wśród nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje lokal (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz albo najemca nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów bądź innych umów.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia lub powodzi, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym w ramach spadku czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na uniknięciu zbędnych wydatków – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Piwniczna-Zdrój określana jest po analizie 10 różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Szukasz aplikacji do określania wyceny domu? Należy wiedzieć, że tego rodzaju wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest prawdziwa gdyż kalkulatory do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkania może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz dedykowaną wycenę domu Piwniczna-Zdrój, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkań Piwniczna-Zdrój sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy oferowaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który następnie przekażemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Piwniczna-Zdrój, a Ty masz pewność, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może być dokonana przez eksperta i wiele oferujących decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domu pociąga za sobą duży koszt, a nie daje wcale pewności, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną kwotę. U nas masz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Piwniczna-Zdrój – przejrzenie ofert?

Szybkim rozwiązaniem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety lub portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacząco wpłynąć na cenę nieruchomości. W efekcie możesz niechcący ustalić zbyt małą cenę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką kwotę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie kupców będzie znacznie ograniczone albo nawet zerowe. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Piwniczna-Zdrój i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Piwniczna-Zdrój jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Piwniczna-Zdrój zawiera jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by przyjąć którąś propozycję czy też wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych wydatków z tytułu przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Piwniczna-Zdrój możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button