Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Chełmek – szybka i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Chełmek określają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może się zdarzyć, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Chełmek jest niewystarczająco zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Chełmek uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego lokatora, długi lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cała sprzedaż może potrwać tylko siedem dni, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej bądź przelewem już w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas nabycia. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to prowadzą do tego, że właściciele przystają na ceny pomniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić kwotę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży poprzez pośrednika należy zakwalifikować okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Chełmek.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostajesz należności do ręki albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij formularz, żeby otrzymać wycenę nieruchomości Chełmek na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – dlaczego warto?

Możemy zapewnić, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Wydłużający się okres sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), użytkuje bez żadnego pozwolenia; uprzedni właściciel czy też lokator nie chcą wyprowadzać się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone wskutek działania ognia lub powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem nabytym w drodze dziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Chełmek kalkulowana jest w oparciu o dziesięć różnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Poszukujesz aplikacji do określania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest miarodajna ponieważ przeliczniki do wyceny domu nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena mieszkania może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. U nas możesz liczyć na dopasowaną wycenę domu Chełmek, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domów Chełmek przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który następnie prześlemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Chełmek, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem specjalisty i wiele osób z tego korzysta. Jednak taka wycena domu pociąga za sobą niemały koszt, a nie daje żadnej pewności, że napotkasz kupca, który będzie chętny zapłacić taką kwotę. W naszej firmie masz podobną wycenę domów, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Chełmek – przegląd ogłoszeń?

Inną metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub internet. Należy jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt niską wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która z kolei sprawi, że niełatwo będzie Ci zainteresować nabywcę. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Chełmek i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Chełmek jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Chełmek posiada gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy wszystkie oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek wydatków z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Chełmek masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button