Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Polanica-Zdrój – natychmiastowa i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Polanica-Zdrój zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki przekazując należności w postaci gotówki. Nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Polanica-Zdrój jest za mało intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Polanica-Zdrój mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zakwalifikować na przykład kłopotliwego lokatora, zadłużenie bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może trwać tylko tydzień, a należności otrzymujesz do ręki lub na konto już w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi podczas realizacji transakcji. Różnice te są efektem negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający akceptują kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić należność dla firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zaliczyć okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Polanica-Zdrój.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Polanica-Zdrój na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie dowiesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaniu domu
 • mieć radość ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać problemy i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Przedłużający się czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie wśród nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje lokal (albo nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; uprzedni posiadacz czy też lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało podjęte postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek pożaru bądź wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem orzeczonym w ramach odziedziczenia czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu funduszy a także na uniknięciu zbędnych wydatków – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Polanica-Zdrój kalkulowana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Szukasz kalkulatorów do ustalania ceny mieszkania? Trzeba mieć świadomość, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdym razie jest właściwa z uwagi na to, że narzędzia do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W efekcie wycena domów może być zbyt wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć klienta, który będzie skłonny, by ją zaakceptować. W naszym skupie otrzymujesz dopasowaną wycenę mieszkania Polanica-Zdrój, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę domu Polanica-Zdrój prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy raport razem z fotografiami, który następnie udostępnimy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Polanica-Zdrój, a Ty masz gwarancję, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz anons, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i wiele oferujących z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu wiąże się z dużym wydatkiem, a nie daje wcale gwarancji, iż znajdziesz kupca, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną kwotę. W naszym skupie dostajesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Polanica-Zdrój – przeglądnięcie ofert?

Popularnym sposobem na określenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma albo internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą znacząco przełożyć się na wartość mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić zbyt niską cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie wśród nabywców będzie bardzo ograniczone bądź nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Polanica-Zdrój a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Polanica-Zdrój stanowi zobowiązanie do przyjęcia jakiejś propozycji?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Polanica-Zdrój zawiera gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z którejś oferty czy całe 10 odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Polanica-Zdrój masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać zainteresowanych samodzielnie, ale mając dzięki temu rozeznanie jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button