Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ruda Śląska – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Ruda Śląska określają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką firmy skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od ręki wręczając pieniądze w formie gotówkowej. Nie musisz obawiać się żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też opłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Ruda Śląska jest mniej korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Ruda Śląska zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z lokatorem, zadłużenie czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas załatwianie formalności może potrwać tylko tydzień, a należności otrzymasz do ręki bądź przelewem od razu w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi podczas finalizowania transakcji. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości przystają na kwoty zaniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy wrzucić okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego czasu to również znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Ruda Śląska.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Złóż formularz, aby dostać wycenę mieszkania Ruda Śląska w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zaczerpniesz wiedzy ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz albo najemca nie zamierzają wyprowadzić się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone w wyniku działania ognia czy też powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem otrzymanym w drodze spadku czy też po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Ruda Śląska ustalana jest na bazie dziesięciu konkurencyjnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz aplikacji do ustalania wartości mieszkania? Należy mieć świadomość, że taka wycena domu nie w każdym przypadku jest prawdziwa bo narzędzia do wyceny domów nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena mieszkań może być znacznie zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. W naszej firmie otrzymujesz dopasowaną wycenę mieszkań Ruda Śląska, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę domu Ruda Śląska przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który później prześlemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Ruda Śląska, a Ty otrzymujesz pewność, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może być przygotowana przez specjalistę i wiele sprzedających z tego korzysta. Jednak taka wycena domów pociąga za sobą znaczny koszt, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że napotkasz klienta, który będzie gotowy zaakceptować taką cenę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Ruda Śląska – porównanie ofert?

Najprostszym wyjściem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą znacznie wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Ruda Śląska a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Ruda Śląska jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Ruda Śląska posiada jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej oferty czy też wszystkie dziesięć odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Ruda Śląska masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button