Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Łomża – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Łomża wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Łomża jest za mało korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Łomża zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć np. problemy z najemcą, długi bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może trwać nie więcej jak tydzień, a należności otrzymasz w formie gotówkowej albo poprzez przelew od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi podczas finalizacji transakcji. Różnice te są efektem rozmów negocjacyjnych między stronami, które są bardzo częste i powodują, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny pomniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić okres poszukiwań zainteresowanego, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten czas to również spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Łomża.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz należności do rąk bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Łomża na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży domu
 • poczuć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długotrwały czas sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie ze strony nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; były właściciel albo lokator nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Domy których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku pożaru bądź wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem otrzymanym w drodze dziedziczenia czy też po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na braku dodatkowych wydatków – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Łomża ustalana jest na podstawie dziesiątki konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik internetowy?

Poszukujesz aplikacji do ustalania ceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena mieszkań nie w każdym przypadku jest miarodajna ponieważ programy do wyceny domu nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena mieszkania może być za duża przez co trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, aby ją zaakceptować. W naszym skupie dostajesz indywidualną wycenę domów Łomża, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupu.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Łomża sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który potem wyślemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Łomża, a Ty masz gwarancję, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać dokonana przez biegłego i wiele oferujących z tego korzysta. Jednak taka wycena domów jest związana z dużym kosztem, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż spotkasz kupującego, który będzie gotowy zapłacić taką kwotę. U nas możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Łomża – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najprostszym rozwiązaniem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć kwotę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie wśród kupców będzie niewielkie bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkań Łomża i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Łomża jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Łomża ma gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć dowolną wycenę czy całe 10 oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzonych wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Łomża możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać kupujących na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button