Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Świnoujście – błyskawiczna i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Świnoujście zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Świnoujście jest mniej zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Świnoujście zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć np. kłopotliwego najemcę, długi albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może zająć jedynie siedem dni, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką bądź na konto od razu w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający realnie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te są wynikiem prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i prowadzą do tego, że właściciele wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać zapłatę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania trzeba zaliczyć czas oczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Świnoujście.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, aby otrzymać wycenę mieszkania Świnoujście na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz wiedzę na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – współpraca

Możemy obiecać, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Przedłużający się okres sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie wśród kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź potrzeba odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; poprzedni właściciel czy też lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem otrzymanym w wyniku odziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na braku zbędnych wydatków – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Świnoujście określana jest po analizie dziesiątki konkurencyjnych ofert firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Szukasz aplikacji do ustalania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie za każdym razem jest adekwatna gdyż kalkulatory do wyceny mieszkań nie uznają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena mieszkań może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, by ją przyjąć. W naszej firmie masz indywidualną wycenę mieszkań Świnoujście, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domu Świnoujście przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który następnie przekażemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Świnoujście, a Ty otrzymujesz pewność, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz orientacji na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem eksperta i wiele właścicieli decyduje się na to. Jednakże taka wycena domu generuje znaczny koszt, a nie daje ani odrobiny pewności, że znajdziesz klienta, który będzie gotowy zaakceptować taką sumę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Świnoujście – porównanie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i internet. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę mieszkania. W efekcie możesz niechcący zaniżyć kwotę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która zaś sprawi, że zainteresowanie ze strony nabywców będzie bardzo ograniczone bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Świnoujście a jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Świnoujście jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena nieruchomości Świnoujście musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować dowolną propozycję czy całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek kosztów z racji przygotowanych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Świnoujście możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button