Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nowa Ruda – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Nowa Ruda określają rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Nowa Ruda jest niewystarczająco korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Nowa Ruda uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cała sprzedaż może potrwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki lub poprzez przelew od razu w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący realnie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że właściciele akceptują kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić zapłatę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić czas oczekiwania na nabywcę, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego czasu to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o następne tygodnie.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Nowa Ruda.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Nowa Ruda na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać satysfakcję z dokonanej transakcji
 • rozwiązać trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (albo nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; poprzedni właściciel bądź lokator nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone wskutek działania ognia albo wody, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym w ramach spadku albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Nowa Ruda określana jest w oparciu o dziesiątkę różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz aplikacji do określania ceny nieruchomości? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena mieszkania nie zawsze jest adekwatna bo programy do wyceny nieruchomości nie uznają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena nieruchomości może być za duża i ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. W naszej firmie możesz liczyć na dopasowaną wycenę mieszkań Nowa Ruda, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę domów Nowa Ruda prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który następnie przekażemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Nowa Ruda, a Ty masz pewność, że propozycje cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem eksperta i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domu pociąga za sobą wysoki koszt, a nie daje wcale gwarancji, że napotkasz klienta, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną sumę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Nowa Ruda – przeglądnięcie ofert?

Najłatwiejszą metodą na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety albo internet. Należy jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet drobne rozbieżności mogą istotnie wpływać na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo ustalić zbyt małą kwotę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która znowósz sprawi, że trudno będzie Ci wyszukać klienta. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkań Nowa Ruda i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Nowa Ruda jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Nowa Ruda posiada gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś oferty czy całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Nowa Ruda masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button