Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kolbuszowa – szybka i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kolbuszowa zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Kolbuszowa jest niewystarczająco korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Kolbuszowa mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z lokatorem, nieuregulowane należności czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas cały proces sprzedaży może trwać najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki bądź na konto od razu w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi przy nabycia. Rozbieżności te są efektem negocjacji pomiędzy stronami, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający akceptują ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić zapłatę dla firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas oczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to też znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy kupujący będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Kolbuszowa.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, żeby otrzymać wycenę domu Kolbuszowa na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć radość z dokonanej transakcji
 • rozwiązać trudności i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub potrzeba pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy posiadacz albo lokator nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone wskutek działania ognia lub powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, budynki do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem nabytym w wyniku odziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na uniknięciu zbędnych wydatków – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kolbuszowa określana jest w oparciu o 10 różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wartości nieruchomości? Należy mieć świadomość, że taka wycena nieruchomości nie za każdym razem jest miarodajna bo programy do wyceny nieruchomości nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena domu może być za wysoka i trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. U nas dostajesz dopasowaną wycenę mieszkania Kolbuszowa, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Kolbuszowa przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który później przekażemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Kolbuszowa, a Ty masz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz anons, ale nie masz pojęcia jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może zostać dokonana przez biegłego i część właścicieli decyduje się na to. Wiedz jednak, że tego typu wycena domu generuje niemały wydatek, a nie daje wcale gwarancji, iż znajdziesz klienta, który będzie chętny zaakceptować obliczoną cenę. W naszej firmie masz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Kolbuszowa – przegląd ofert?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety albo internet. Trzeba jednak być świadomym, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą w dużej mierze przełożyć się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za małą wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie znacznie ograniczone albo nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Kolbuszowa a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Kolbuszowa jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena domu Kolbuszowa musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by przyjąć którąś wycenę czy całe dziesięć odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych opłat z tytułu sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Kolbuszowa masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a później poszukiwać nabywców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button