Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Gniew – natychmiastowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Gniew wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Może być tak, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Gniew jest mniej opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Gniew zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć np. kłopotliwego najemcę, długi bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami załatwianie formalności może zająć jedynie tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką bądź poprzez przelew od razu w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający realnie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te są efektem prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty obniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać kwotę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to też spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Gniew.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, by dostać wycenę nieruchomości Gniew na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz orientację jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie ze strony klientów
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź konieczność pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (albo nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; były posiadacz czy też najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone w wyniku działania ognia bądź powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem nabytym na drodze odziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Gniew ustalana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Chcesz skorzystać ze wsparcia narzędzi do ustalania wartości nieruchomości? Musisz mieć świadomość, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest rzetelna gdyż aplikacje do wyceny mieszkań nie uznają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena domów może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby ją przyjąć. U nas otrzymujesz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Gniew, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Gniew prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który potem prześlemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Gniew, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem eksperta i wiele sprzedających decyduje się na to. Jednak taka wycena domu wiąże się z dużym wydatkiem, a nie daje wcale gwarancji, iż spotkasz kupującego, który będzie chętny zaakceptować taką cenę. U nas możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Gniew – analiza ofert?

Szybkim wyjściem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety i serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą istotnie wpływać na wartość nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo ustalić za małą cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką kwotę, która z kolei spowoduje, że ciężko będzie Ci znaleźć nabywcę. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Gniew a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Gniew jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena domu Gniew zawiera jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się zaakceptować którąś wycenę czy też każdą oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę domu Gniew masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale mając dzięki temu orientację jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button