Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Chorzów – ekspresowa i korzystna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Chorzów zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może okazać się, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Chorzów jest niewystarczająco zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Chorzów zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaszeregować np. problemowego najemcę, nieuregulowane należności lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może zająć nie więcej jak 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew już w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia i doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać należność dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym okresie to również spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Chorzów.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej korzystną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostajesz należności do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Chorzów na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz orientację ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; uprzedni właściciel czy też najemca nie chcą wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone wskutek działania ognia bądź wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem nabytym na skutek odziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Chorzów wyliczona jest w oparciu o dziesięć różnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Szukasz przeliczników do ustalania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie za każdym razem jest rzetelna bo kalkulatory do wyceny mieszkań nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena domu może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, by ją przyjąć. W naszym skupie masz indywidualną wycenę mieszkania Chorzów, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę domu Chorzów sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem z fotografiami, który później prześlemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Chorzów, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz ofertę, ale nie masz pojęcia jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może być przygotowana przez eksperta i część sprzedających z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów pociąga za sobą niemały koszt, a nie daje żadnej gwarancji, że spotkasz klienta, który będzie gotowy zapłacić taką sumę. W naszej firmie dostajesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Chorzów – przeglądnięcie ofert?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet małe różnice mogą znacznie wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką cenę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie znikome bądź nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Chorzów i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Chorzów jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Chorzów posiada jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować jakąś ofertę czy każdą odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia propozycji. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Chorzów masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu świadomość jaką kwotę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button