Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Koniecpol – ekspresowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Koniecpol określają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Koniecpol jest niewystarczająco zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Koniecpol zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, zadłużenie bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może potrwać nie więcej jak tydzień, a należności otrzymasz do ręki bądź na konto już w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający faktycznie ponosi podczas finalizacji transakcji. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione i powodują, że właściciele przystają na ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika trzeba wrzucić czas oczekiwania na nabywcę, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostajesz wycenę mieszkania Koniecpol.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, aby otrzymać wycenę nieruchomości Koniecpol na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu nieruchomości
 • osiągnąć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Wydłużający się okres sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo chęć odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje lokal (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; uprzedni posiadacz albo lokator nie chcą opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone wskutek pożaru bądź wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym na skutek spadku bądź po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na braku zbędnych wydatków – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Koniecpol kalkulowana jest po analizie 10 niezależnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wyceny domu? Należy wiedzieć, że tego rodzaju wycena mieszkań nie zawsze jest właściwa bo programy do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena domów może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na dopasowaną wycenę mieszkania Koniecpol, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Koniecpol przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który dalej udostępnimy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Koniecpol, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz anons, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać dokonana przez biegłego i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednak taka wycena domu pociąga za sobą duży koszt, a nie daje ani odrobiny pewności, że napotkasz kupca, który będzie chętny zaakceptować obliczoną kwotę. W naszym skupie masz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Koniecpol – analiza ofert?

Popularną metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma czy też portale ogłoszeniowe. Musisz jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo ustalić zbyt małą kwotę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką kwotę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie ze strony klientów będzie znikome albo nawet go nie będzie. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Koniecpol a jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Koniecpol jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkań Koniecpol musi mieć gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś oferty czy też wszelkie odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z racji przygotowanych ofert. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Koniecpol masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button