Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Krzepice – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Krzepice zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od ręki za należności w formie gotówki. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Krzepice jest mniej intratna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Krzepice zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników obniżających wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć np. kłopotliwego lokatora, zadłużenie bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas załatwianie formalności może potrwać tylko 7 dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką albo poprzez przelew od razu w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający realnie ponosi przy finalizowania transakcji. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i sprawiają, że posiadacze nieruchomości przystają na kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zaliczyć okres poszukiwań nabywcy, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego okresu to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, gdy kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Krzepice.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Krzepice w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz orientację na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • mieć satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub chęć odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (bądź nie mieszka), użytkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; uprzedni właściciel albo najemca nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone na skutek działania ognia czy też wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z prawem otrzymanym w drodze odziedziczenia albo po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na braku zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Krzepice ustalana jest na podstawie 10 niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Szukasz przeliczników do ustalania wyceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena mieszkań nie zawsze jest prawdziwa bo kalkulatory do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena mieszkań może być zbyt wysoka przez co ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. W naszym skupie możesz liczyć na precyzyjną wycenę domów Krzepice, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę domu Krzepice przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu dotrzemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który następnie przekażemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Krzepice, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez biegłego i część oferujących z tego korzysta. Jednak taka wycena domu generuje wysoki koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż napotkasz kupującego, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną sumę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Krzepice – przejrzenie ofert?

Popularną metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć kwotę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei sprawi, że zainteresowanie kupujących będzie znacznie ograniczone albo nawet zerowe. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Krzepice a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Krzepice jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Krzepice musi mieć jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się zaakceptować którąś ofertę czy też wszystkie oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych opłat z tytułu sporządzenia propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę domu Krzepice możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button