Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zabrze – szybka i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Zabrze określają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką firmy skupujące są gotowe odkupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Zabrze jest niewystarczająco korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Zabrze zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. problemy z najemcą, zadłużenie bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może potrwać tylko tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki bądź poprzez przelew od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi przy finalizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste i powodują, że sprzedający przystają na kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży z pomocą pośrednika należy zakwalifikować okres poszukiwań nabywcy, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to także znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na finalizację transakcji wydłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Zabrze.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej zyskowną oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, by otrzymać wycenę mieszkania Zabrze na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – współpraca

Możemy zagwarantować, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • poczuć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od problemów i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie nieruchomością
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i potrzeba pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje lokal (lub nie użytkuje go), użytkuje nie mając żadnego zezwolenia; wcześniejszy posiadacz lub lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone w wyniku działania ognia albo wody, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem nabytym w wyniku odziedziczenia czy też po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Zabrze określana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Chcesz skorzystać z pomocy narzędzi do ustalania ceny nieruchomości? Trzeba wiedzieć, że taka wycena mieszkania nie w każdym przypadku jest adekwatna gdyż aplikacje do wyceny domu nie uwzględniają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz precyzyjną wycenę domu Zabrze, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Dane do wyceny domów

Wycenę domu Zabrze ustalamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który dalej prześlemy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Zabrze, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz anons, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może być dokonana przez biegłego i część sprzedających z tego korzysta. Wiedz jednak, że tego typu wycena domu generuje wysoki wydatek, a nie daje żadnej gwarancji, iż spotkasz klienta, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną sumę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Zabrze – porównanie ogłoszeń?

Szybką metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma lub internet. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na cenę mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą wartość, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie znikome bądź nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Zabrze i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Zabrze zobowiązuje do zaakceptowania jakiejś propozycji?

Wcale nie! Nie trzeba obawiać się, że bezpłatna wycena domu Zabrze musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy całą dziesiątkę odrzucić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia jakichkolwiek wydatków z racji sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Zabrze masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jaką cenę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button