Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pobiedziska – szybka i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Pobiedziska określają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Pobiedziska jest niewystarczająco atrakcyjna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Pobiedziska zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć np. kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami załatwianie formalności może zająć nie dłużej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej bądź na konto już w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia i prowadzą do tego, że sprzedający akceptują kwoty obniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić kwotę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika należy wrzucić czas poszukiwania zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to również znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Pobiedziska.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz ustaloną kwotę do ręki lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, żeby dostać wycenę domu Pobiedziska na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz rozeznanie jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • mieć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Wydłużający się czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie wśród kupców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje lokal (lub nie mieszka), użytkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy posiadacz albo najemca nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny jest bez uregulowania – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone na skutek działania ognia lub wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do wyburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem otrzymanym na drodze odziedziczenia czy też po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, wymagające prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Pobiedziska wyliczona jest po przeanalizowaniu 10 konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Zamierzasz skorzystać z pomocy narzędzi do ustalania wartości domu? Wiedz jednak, że taka wycena nieruchomości nie za każdym razem jest adekwatna gdyż programy do wyceny domów nie uwzględniają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena mieszkań może być za duża przez co ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz adekwatną wycenę mieszkania Pobiedziska, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Pobiedziska ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który potem prześlemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Pobiedziska, a Ty zyskujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem specjalisty i część sprzedających decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domu jest związana z dużym wydatkiem, a nie daje wcale pewności, że spotkasz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. W naszym skupie masz podobną wycenę domu, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Pobiedziska – przegląd ofert?

Szybkim sposobem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety albo internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą istotnie przełożyć się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić za małą cenę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą wartość, która zaś poskutkuje tym, że trudno będzie Ci zainteresować nabywcę. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Pobiedziska i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Pobiedziska jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Pobiedziska ma jakiś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować dowolną wycenę czy wszelkie odrzucić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Pobiedziska masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button