Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Warta – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Warta wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za jaką firmy skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od ręki za należności w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też opłat. Może się zdarzyć, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Warta jest niewystarczająco opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Warta zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaszeregować np. problemowego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas cały proces sprzedaży może zająć tylko tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki bądź na konto od razu w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający rzeczywiście ponosi w momencie nabycia. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i powodują, że właściciele akceptują kwoty zaniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres poszukiwania kupca, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to również znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Warta.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz należności do ręki lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, żeby otrzymać wycenę domu Warta w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Długi okres sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (bądź nie mieszka), użytkuje bez żadnego zezwolenia; uprzedni właściciel bądź najemca nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone wskutek działania ognia albo powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem przyznanym w ramach dziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu gotówki i na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Warta ustalana jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz przeliczników do określania ceny mieszkania? Musisz być świadomym, że taka wycena mieszkań nie zawsze jest miarodajna z uwagi na to, że przeliczniki do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domu może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę mieszkań Warta, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę domów Warta prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który następnie prześlemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Warta, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem eksperta i część oferujących decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domów pociąga za sobą wysoki koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną sumę. W naszej firmie możesz liczyć na podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Warta – przegląd ogłoszeń?

Popularną metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety lub portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą znacznie przełożyć się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć cenę nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą wartość, która z kolei poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć klienta. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Warta i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Warta stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Warta musi mieć gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z wybranej propozycji czy też każdą oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych opłat z racji przygotowania wycen. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Warta możesz poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupujących na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button