Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Drohiczyn – natychmiastowa i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Drohiczyn wskazują faktyczną cenę rynkową, po której jednostki skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Drohiczyn jest niewystarczająco opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Drohiczyn zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, długi lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas cały proces sprzedaży może trwać tylko 7 dni, a pieniądze otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew od razu w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający realnie ponosi w momencie finalizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i doprowadzają do tego, że sprzedający zgadzają się na ceny obniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym okresie to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Drohiczyn.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij formularz, żeby otrzymać wycenę nieruchomości Drohiczyn w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – współpraca

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie zadecydować o sprzedaży domu
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź chęć pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy posiadacz bądź najemca nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – domy podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia albo powodzi, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, obiekty do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem nabytym w ramach odziedziczenia czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Drohiczyn ustalana jest po analizie dziesięciu niezależnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy aplikacji do określania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest prawdziwa gdyż programy do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena nieruchomości może być za wysoka i niełatwo będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, aby ją zaakceptować. U nas możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę mieszkań Drohiczyn, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę domu Drohiczyn prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz z fotografiami, który następnie wyślemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Drohiczyn, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać dokonana przez rzeczoznawcę i część osób z tego korzysta. Jednak taka wycena domu generuje znaczny koszt, a nie daje żadnej pewności, iż napotkasz kupującego, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną cenę. W naszym skupie masz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Drohiczyn – przegląd ogłoszeń?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety lub internet. Należy jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze przełożyć się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt małą cenę mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która znowósz spowoduje, że ciężko będzie Ci znaleźć klienta. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Drohiczyn i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Drohiczyn stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej propozycji?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Drohiczyn posiada jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z wybranej oferty czy też wszystkie oddalić – nie ponosisz żadnych wydatków z tytułu przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Drohiczyn masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale zyskując dzięki temu świadomość jaką sumę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button