Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Piła – szybka i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Piła określają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od zaraz wręczając pieniądze w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Piła jest mniej intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Piła mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do takich czynników można zakwalifikować na przykład problemowego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cały proces sprzedaży może trwać najdłużej tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką albo poprzez przelew już w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający faktycznie ponosi podczas nabycia. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to powodują, że sprzedający przystają na ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć okres poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to też znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Piła.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz ustaloną kwotę do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Piła na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • odczuć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca użytkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; poprzedni posiadacz bądź lokator nie chcą opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone w wyniku działania ognia bądź powodzi, bez mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem nabytym na drodze spadku albo po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Piła określana jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia aplikacji do określania ceny nieruchomości? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest prawdziwa ponieważ aplikacje do wyceny mieszkań nie uznają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena domów może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, aby ją zaakceptować. U nas masz precyzyjną wycenę mieszkania Piła, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę domów Piła przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz sporządzimy opis razem z fotografiami, który potem przekażemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Piła, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być przygotowana przez specjalistę i wiele oferujących z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu generuje niemały koszt, a nie masz żadnej gwarancji, że spotkasz klienta, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną kwotę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Piła – analiza ogłoszeń?

Najłatwiejszym sposobem na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą znacznie przełożyć się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić za niską cenę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie znikome albo nawet go nie będzie. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Piła a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Piła zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena domu Piła ma gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować dowolną propozycję czy całe 10 oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Piła możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button