Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zbąszynek – szybka i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie określona na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Zbąszynek określają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Zbąszynek jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Zbąszynek zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaliczyć np. kłopoty z lokatorem, zadłużenie czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może potrwać tylko tydzień, a pieniądze otrzymasz gotówką lub na konto już w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nabywający rzeczywiście ponosi podczas realizacji transakcji. Różnice te są rezultatem rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i prowadzą do tego, że sprzedający przystają na ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić należność dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży z pomocą pośrednika trzeba zakwalifikować czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego okresu to również znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, gdy kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o następne miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Zbąszynek.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez szybki przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij wniosek o wycenę wyceny, żeby otrzymać wycenę mieszkania Zbąszynek w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z przemyśleniem zdecydować o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje lokal (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni posiadacz bądź lokator nie chcą opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem orzeczonym w wyniku dziedziczenia albo po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na uniknięciu zbędnych kosztów – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Zbąszynek określana jest na podstawie dziesięciu różnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Chcesz skorzystać z pomocy kalkulatorów do określania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest miarodajna gdyż narzędzia do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena nieruchomości może być dużo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, aby ją zaakceptować. U nas otrzymujesz dopasowaną wycenę domu Zbąszynek, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Zbąszynek przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość i sporządzimy opis razem z fotografiami, który dalej wyślemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Zbąszynek, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domu może być dokonana przez rzeczoznawcę i część osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domu pociąga za sobą niemały wydatek, a nie masz wcale gwarancji, że spotkasz kupującego, który będzie chętny zapłacić taką sumę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Zbąszynek – porównanie ofert?

Popularną metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma lub internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą w dużej mierze wpływać na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić za małą cenę nieruchomości, czym narazisz się na straty dla Ciebie lub też możesz ustalić za dużą wartość, która znowósz sprawi, że niełatwo będzie Ci zainteresować kupującego. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Zbąszynek i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Zbąszynek jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena domu Zbąszynek musi posiadać jakiś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć którąś wycenę czy też wszystkie oddalić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych opłat z racji przygotowania wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Zbąszynek masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button