Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Świeradów-Zdrój – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie określona na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Świeradów-Zdrój zawierają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od zaraz za pieniądze w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może się zdarzyć, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Świeradów-Zdrój jest za mało korzystna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Świeradów-Zdrój mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. problemy z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami załatwianie formalności może zająć tylko tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz do ręki bądź przelewem już w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są bardzo częste a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać opłatę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika należy zaliczyć czas oczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego czasu to również znaczne wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Świeradów-Zdrój.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę domu Świeradów-Zdrój w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu domu
 • osiągnąć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od strapień i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź potrzeba odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; były posiadacz albo lokator nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów bądź innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone w wyniku działania ognia bądź wody, bez mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym w wyniku dziedziczenia czy też po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Świeradów-Zdrój ustalana jest w oparciu o 10 niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz kalkulatorów do określania wyceny mieszkania? Trzeba wiedzieć, że tego typu wycena domów nie w każdym razie jest właściwa gdyż narzędzia do wyceny domów nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena mieszkania może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, żeby ją przyjąć. W naszym skupie dostajesz dedykowaną wycenę domów Świeradów-Zdrój, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Świeradów-Zdrój sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu dotrzemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który następnie prześlemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Świeradów-Zdrój, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być dokonana przez eksperta i część osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu pociąga za sobą znaczny koszt, a nie masz wcale gwarancji, iż napotkasz kupca, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną kwotę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Świeradów-Zdrój – przeanalizowanie ofert?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety i portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak wiedzieć, że nie napotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą znacznie wpływać na wartość mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która zaś zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć nabywcę. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Świeradów-Zdrój a jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Świeradów-Zdrój jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Świeradów-Zdrój musi mieć jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by przyjąć dowolną wycenę czy każdą oddalić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji przygotowania ofert. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Świeradów-Zdrój masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a później przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz żądać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button