Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kock – błyskawiczna i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Kock wskazują faktyczną cenę rynkową, za którą jednostki skupujące są skłonne odkupić nieruchomość od zaraz przekazując pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy opłat. Może się zdarzyć, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Kock jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Kock zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego lokatora, zadłużenie albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może trwać najdłużej tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką albo na konto od razu w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi przy nabycia. Różnice te są efektem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że właściciele przystają na kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego okresu to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację transakcji zwiększy się o następne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Kock.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz ustaloną kwotę do rąk albo poprzez szybki przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o wycenę wyceny, żeby dostać wycenę domu Kock w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie zdecydować o sprzedaniu domu
 • poczuć radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; uprzedni właściciel lub najemca nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Domy pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek pożaru lub powodzi, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem otrzymanym w wyniku spadku lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Kock wyliczona jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Szukasz kalkulatorów do określania wartości domu? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena domu nie w każdej sytuacji jest miarodajna z racji tego, że aplikacje do wyceny domów nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena mieszkań może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na dedykowaną wycenę domu Kock, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domu Kock sporządzamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem z fotografiami, który potem wyślemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Kock, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i wiele oferujących z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domów jest związana ze znacznym kosztem, a nie masz wcale gwarancji, iż znajdziesz kupca, który będzie chętny zaakceptować wyliczoną sumę. U nas masz obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Kock – analiza ogłoszeń?

Najłatwiejszym wyjściem na określenie ceny swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za niską kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która zaś zaskutkuje tym, że trudno będzie Ci zainteresować klienta. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Kock i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Kock jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena domu Kock musi zawierać jakiś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć dowolną ofertę czy też wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych wydatków z tytułu przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Kock masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button