Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Międzylesie – szybka i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Międzylesie wskazują rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz za należności w postaci gotówki. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo dopłat. Może okazać się, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Międzylesie jest niewystarczająco opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Międzylesie zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cała sprzedaż może potrwać jedynie 7 dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką albo poprzez przelew od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty zaniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zaliczyć okres poszukiwań zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Międzylesie.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, by dostać wycenę mieszkania Międzylesie na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • mieć radość z dokonanej transakcji
 • rozwiązać problemy i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Wydłużający się okres sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie domem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i potrzeba pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), użytkuje nie mając żadnego pozwolenia; były właściciel albo lokator nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek pożyczek bądź innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone w wyniku pożaru lub wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do wyburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy wspólne – z prawem otrzymanym w ramach odziedziczenia lub po rozwiązaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Międzylesie ustalana jest w oparciu o 10 niezależnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator internetowy?

Szukasz narzędzi do ustalania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że tego typu wycena domów nie w każdej sytuacji jest miarodajna bo narzędzia do wyceny mieszkań nie uznają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. W naszej firmie masz indywidualną wycenę mieszkania Międzylesie, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Informacje do wycen domów

Wycenę domu Międzylesie prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu dotrzemy na Twoją nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który potem prześlemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Międzylesie, a Ty masz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez specjalistę i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domu generuje niemały koszt, a nie daje wcale gwarancji, iż spotkasz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. U nas masz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Międzylesie – przegląd ofert?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma albo serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć wartość nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie wśród kupujących będzie niewielkie lub nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Międzylesie a jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Międzylesie jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Międzylesie ma jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś wyceny czy też wszystkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z tytułu przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Międzylesie masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać kupców na własną rękę, ale zyskując dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button