Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nowe Miasteczko – ekspresowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Nowe Miasteczko określają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Nowe Miasteczko jest mniej atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Nowe Miasteczko zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z najemcą, zadłużenie bądź zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cała sprzedaż może zająć nie dłużej jak 7 dni, a należności otrzymujesz gotówką lub poprzez przelew już w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi przy finalizowania transakcji. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania musisz wrzucić czas wyczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Nowe Miasteczko.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk albo poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, aby otrzymać wycenę domu Nowe Miasteczko na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • odczuć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub potrzeba pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; poprzedni posiadacz czy też lokator nie chcą opuścić lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Mieszkania z niepełną wartością – po dewastacji, zniszczone wskutek działania ognia albo powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z udziałem otrzymanym w ramach dziedziczenia czy też po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Nowe Miasteczko wyliczona jest na podstawie dziesięciu niezależnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik internetowy?

Szukasz programów do ustalania wartości domu? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkania nie w każdym razie jest miarodajna z uwagi na to, że aplikacje do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. U nas dostajesz dopasowaną wycenę mieszkań Nowe Miasteczko, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę domów Nowe Miasteczko przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu obejrzymy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który potem udostępnimy podmiotom przygotowującym wyceny nieruchomości Nowe Miasteczko, a Ty masz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez specjalistę i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednak taka wycena domu generuje duży koszt, a nie masz ani odrobiny pewności, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną cenę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Nowe Miasteczko – przegląd ofert?

Najprostszym wyjściem na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety i serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie wpływać na cenę mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo zaniżyć kwotę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która zaś spowoduje, że trudno będzie Ci zainteresować kupującego. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Nowe Miasteczko i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Nowe Miasteczko stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej propozycji?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena nieruchomości Nowe Miasteczko posiada jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z jakiejś oferty czy też całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zmuszony do uregulowania żadnych opłat z tytułu przygotowania wycen. Wypełniając formularz o wycenę domu Nowe Miasteczko masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać nabywców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button