Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Koszyce – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Koszyce zawierają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo opłat. Może okazać się, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Koszyce jest mniej korzystna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Koszyce uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zaliczyć np. kłopoty z lokatorem, zadłużenie czy niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cały proces sprzedaży może potrwać tylko tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki lub przelewem od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający realnie ponosi w chwili nabycia. Rozbieżności te biorą się z negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele przystają na ceny pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać opłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania należy wrzucić czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości w trakcie tego czasu to także znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, gdy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Koszyce.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do rąk albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Koszyce na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać radość z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje lokal (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; uprzedni posiadacz bądź najemca nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone na skutek działania ognia albo powodzi, pozbawione mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem nabytym na skutek odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Koszyce kalkulowana jest po analizie dziesięciu niezależnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Szukasz programów do ustalania wartości mieszkania? Należy być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkania nie zawsze jest prawdziwa ponieważ aplikacje do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Z tego powodu wycena domów może być zbyt wysoka przez co niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, aby ją zaakceptować. U nas masz precyzyjną wycenę domu Koszyce, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupu.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Koszyce przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który następnie prześlemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Koszyce, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem specjalisty i wiele osób z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie daje żadnej pewności, że znajdziesz klienta, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną cenę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Koszyce – porównanie ofert?

Popularną metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też internet. Trzeba jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz niechcący zaniżyć cenę nieruchomości, czym narazisz się na straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie małe lub nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkań Koszyce i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Koszyce zobowiązuje do zaakceptowania jednej oferty?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Koszyce musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzonych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Koszyce możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później poszukiwać nabywców na własną rękę, ale mając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button