Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Blachownia – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Blachownia określają faktyczną wartość rynkową, za którą firmy skupujące są gotowe kupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Blachownia jest mniej opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Blachownia zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaliczyć na przykład problemy z lokatorem, długi albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas cały proces sprzedaży może potrwać nie więcej jak tydzień, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew już w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący realnie ponosi podczas nawiązywania transakcji. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres oczekiwania na nabywcę, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeżeli kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o następne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Blachownia.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do ręki bądź poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij formularz, a dostaniesz wycenę domu Blachownia na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • mieć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od problemów i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel lub najemca nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone na skutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem nabytym w wyniku dziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Blachownia kalkulowana jest na podstawie 10 różnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Szukasz aplikacji do określania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkania nie w każdym przypadku jest prawdziwa z uwagi na to, iż programy do wyceny domu nie uznają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena domu może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę mieszkania Blachownia, która jednocześnie będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę nieruchomości Blachownia przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument razem z fotografiami, który później prześlemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Blachownia, a Ty zyskujesz gwarancję, że propozycje cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz rozeznania jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać dokonana przez eksperta i część sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu pociąga za sobą znaczny koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz klienta, który będzie gotowy zapłacić taką kwotę. W naszym skupie możesz liczyć na zbliżoną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Blachownia – przejrzenie ofert?

Najprostszym sposobem na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej gazety czy też internet. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą istotnie wpływać na wartość nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie ustalić za niską wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która znowósz poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć kupca. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Blachownia i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Blachownia jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkania Blachownia musi mieć gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z jakiejś oferty czy też całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz żadnych opłat z tytułu sporządzenia propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Blachownia masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale mając dzięki temu zorientowanie jaką sumę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button