Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Oleszyce – szybka i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Oleszyce określają rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące są gotowe kupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Oleszyce jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Oleszyce mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaszeregować np. problemowego najemcę, zadłużenie czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może potrwać nie dłużej jak tydzień, a należności otrzymasz w formie gotówkowej lub na konto już w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel faktycznie ponosi przy realizacji transakcji. Rozbieżności te są efektem negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia i doprowadzają do tego, że właściciele akceptują ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać kwotę dla pośredniczącego, która z reguły wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania należy zakwalifikować okres poszukiwania nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Oleszyce.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, żeby dostać wycenę mieszkania Oleszyce na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – dlaczego warto?

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży domu
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od trudności i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z władaniem domem
 • Przedłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź chęć odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje lokal (albo nie użytkuje go), użytkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; wcześniejszy właściciel bądź lokator nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek pożaru czy też wody, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, obciążone użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem przyznanym na skutek odziedziczenia bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Oleszyce wyliczona jest na bazie dziesiątki konkurencyjnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Poszukujesz narzędzi do określania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena nieruchomości nie w każdym razie jest miarodajna bo narzędzia do wyceny domów nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena mieszkania może być za duża przez co trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, by ją zaakceptować. U nas otrzymujesz dopasowaną wycenę nieruchomości Oleszyce, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Oleszyce prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który dalej wyślemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Oleszyce, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz anons, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może zostać dokonana przez eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domów generuje niemały koszt, a nie masz wcale gwarancji, iż znajdziesz kupca, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną kwotę. W naszym skupie dostajesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Oleszyce – przegląd ogłoszeń?

Najprostszą metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety i portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą znacznie wpłynąć na cenę nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo ustalić zbyt małą kwotę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie znikome bądź nawet zerowe. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Oleszyce i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Oleszyce jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że darmowa wycena mieszkań Oleszyce posiada jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś wycenę czy też wszystkie 10 oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych wydatków z tytułu przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Oleszyce masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button