Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wronki – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie określona w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Wronki określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie musisz obawiać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może być tak, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Wronki jest niewystarczająco intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Wronki uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować np. kłopotliwego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew od razu w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi podczas nawiązywania transakcji. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że sprzedający zgadzają się na kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas poszukiwania zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to też duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeżeli kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Wronki.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki bądź poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, aby otrzymać wycenę domu Wronki na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – podejmij współpracę

Możemy obiecać, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaniu domu
 • zyskać satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie wśród klientów
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź chęć odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje lokal (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; wcześniejszy posiadacz lub lokator nie chcą opuścić lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru czy też wody, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym w ramach dziedziczenia albo po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na uniknięciu dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Wronki ustalana jest po analizie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Poszukujesz przeliczników do określania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkania nie za każdym razem jest rzetelna gdyż programy do wyceny mieszkań nie uznają czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkania może być dużo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, żeby się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz spersonalizowaną wycenę domu Wronki, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę domów Wronki ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który następnie udostępnimy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Wronki, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem biegłego i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Należy jednak wiedzieć, że taka wycena domów jest związana z niemałym wydatkiem, a nie masz żadnej gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na taką kwotę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Wronki – porównanie ogłoszeń?

Innym wyjściem na określenie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć cenę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie znacznie ograniczone albo nawet zerowe. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Wronki a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Wronki stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Wronki musi posiadać gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z którejś wyceny czy też całe dziesięć odrzucić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia żadnych opłat z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę domu Wronki masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale mając dzięki temu rozeznanie jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button